Meble ARJAN
  • ico
  • icoico
  • ico

Szafy na wymiar

Brak miejsca, umożliwiającego przechowywanie takich rzeczy jak ubrania, obuwie, tekstylia domowe czy sprzęty do sprzątania, sprawia, że w naszym domu panuje bałagan, w którym często trudno się odnaleźć. Jak rozwiązać problem zagracenia swojej przestrzeni życiowej? Najlepiej zdecydować się na zabudowę, która będzie dopasowana nie tylko do naszych oczekiwań, ale także wnętrza, w którym ma się znaleźć.

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni

Zdecydowanie się na umieszczenie w swoim domu lub mieszkaniu szafy na wymiar, znacznie ułatwia przechowywanie zgromadzonego przez lata dobytku. Jest to rozwiązanie świetnie sprawdzające się w małych pomieszczeniach lub w sytuacji, kiedy zależy nam na zabudowie pod sam sufit, czy też zagospodarowaniu wnętrza ze skosami. Dzięki dokładnym pomiarom, jesteśmy w stanie wykorzystać każdy skrawek wolnej przestrzeni i zaprojektować szafę na wymiar, która będzie idealnie spełniała oczekiwania naszych Klientów.

Wygląd dopasowany do oczekiwań

Skoro już mowa o potrzebach, to oferujemy wykonanie zabudowy, wyposażonej w funkcjonalne systemy przechowywania. Oferujemy szafy na wymiar, które zarówno w kwestii wyglądu zewnętrznego, jak i wewnętrznego, odpowiadają indywidualnym oczekiwaniom naszych zleceniodawców. Z przyjemnością doradzimy, jakiego typu szafa na wymiar sprawdzi się w konkretnym wnętrzu. Tworzymy zabudowy zarówno do sypialni i salonu, jak i przedpokoju oraz łazienki, a także klasyczne garderoby, które mogą posiadać zróżnicowane wyposażenie wewnętrzne (w formie standardowych półek, drążków, koszy drucianych czy półek na biżuterię lub buty).

Estetyka i solidność wykonania

Wszystkie meble na wymiar wykonujemy z ogromną starannością oraz wykorzystujemy do ich produkcji sprawdzone materiały, dzięki którym cała zabudowa jest solidna i cechuje się dużą estetyką. Dla naszych Klientów projektujemy, realizujemy a następnie montujemy zarówno szafy wnękowe, jak wolnostojące - wyposażone w klasyczne drzwi uchylne bądź praktyczne systemy przesuwne. Ponadto nasze zabudowy mogą być pozbawione frontów i pełnić funkcję na przykład regałów lub otwartej garderoby. Z naszą pomocą na pewno zyskają Państwo w swoim domu funkcjonalne miejsce do przechowywania.

         Kontakt

Meble ARJAN

ul. Jedności Narodowej 189/1A
50-303 Wrocław
woj. dolnośląskie
tel/ fax : 71 322-90-40
tel: 607 657 975
e-mail: arjan2@o2.pl
NIP: 8971034856
REGON: 932771210

        Godziny otwarcia:

        Pn - Pt  10:00 - 18:00

        W sobotę  10:00 - 14:00